70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Współpraca

Zakupy Ratalne bez bik na sam dowód osobisty bez wychodzenia z domu

Współpraca dla właścicieli małych lombardów.

Kliknij i zacznij zarabiać

Rozszerzając możliwości nawiązania współpracy z naszą firmą nie mogliśmy pominąć naszego czołowego wspólnika, jakim jest firma Polski Lombard.

Zgadnie z najnowszą ustawą o produktach finansowych, każda firma udzielająca pożyczek pod zastaw traktowana jest jako instytucja finansowe. Dalsze udzielanie pożyczek pod zastaw związane jest z koniecznością jak najszybszej wpłaty kapitału zakładowego w wysokości co najmniej 200 tysięcy złotych oraz prowadzenie bardzo skomplikowanej dokumentacji jakiej wymaga Komisja Nadzoru Finansowego oraz Urząd Skarbowy. Jednorazowa wpłata tak wysokiej kwoty kapitału zakładowego jest dla wielu przedsiębiorców niemożliwa, dlatego są oni zmuszeni na natychmiastowe zamknięcie swojej działalności przez co tracą płynność finansową. Aby rozszerzać zasięgi swojej działalności i jednocześnie pomóc właścicielom małych lombardów Polski Lombard stworzył innowacyjny system wejścia z ich firmą w spółkę.

Decydując się na nawiązanie współpracy z firmą Polski Lombard, każdy drobny przedsiębiorca zyskuje:

Odciążenie z konieczności wpłaty minimalnego kapitału zakładowego, ponieważ podpisując umowę z Polskim Lombardem staje się on jedynie pośrednikiem w udzielaniu pożyczek pod zastaw.

Odciążenie od konieczności prowadzenia skomplikowanej dokumentacji związanej z działalnością lombardu, którą po nawiązaniu współpracy zajmie się wykwalifikowana księgowa zatrudniona przez Polski Lombard.

Silnego i prężnie rozwijającego się na rynku wspólnika, który nastawiony jest przede wszystkim na zbudowanie rozpoznawalnej i renomowanej marki.

Możliwość skorzystania z nisko oprocentowanej długoterminowej pożyczki, z której środki przeznaczyć można na rozwój własnej działalności. Rozwojem tym może być kupno lub wynajem lokalu znajdującego się w dogodniejszej lokalizacji, remont lub rozbudowa obecnego lokalu, szkolenia oraz kursy personelu lub właściciela lombardu, kupno nowego sprzętu niezbędnego do prowadzenia działalności lombardowej, stworzenie lub rozbudowa aktualnego magazynu zastawionych przedmiotów.

Odciążenie od konieczności stałej obserwacji szybko zmieniających się przepisów z zakresu instytucji finansowych. Po nawiązaniu współpracy z firmą Polski Lombard zajmie się tym wykwalifikowany personel w dziale prawnym.

Kto może zostać wspólnikiem firmy Polski Lombard?

Wspólnikiem firmy Polski Lombard może zostać każdy właściciel lombardu posiadający legalnie zarejestrowaną działalność gospodarczą oraz lokal przystosowany do prowadzenia tego rodzaju działalności.

W jaki sposób zarabiają wspólnicy Polskiego Lombardu?

Każdy wspólnik firmy Polski Lombard ma możliwość wynegocjowania indywidualnej wartości procentowej od zysków całego przedsiębiorstwa.  Ponadto wszyscy wspólnicy zarabiają na oprocentowaniu udzielanych przez siebie pożyczek, opłatach związanych z przechowywaniem przedmiotu zastawu oraz ewentualnej sprzedaży przedmiotów zastawu pochodzących z niespłacanych zobowiązań.

W jaki sposób można nawiązać współpracę z firmą Polski Lombard?

Jeżeli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy z firmą Polski Lombard bądź masz jakieś dodatkowe pytania skontaktuj się z naszym pracownikiem mailowo lub telefonicznie, a przedstawi Ci on wszystkie szczegóły oferty.

Współpraca biznesowa

0 0 vote
Daj ocenę