70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Sprzedaż internetowa Karlino

Sprzedaż internetowa Karlino

Sprzedaż internetowa w czasie pandemii –największe wyzwania dla e-sklepu.

Aukcja internetowa w ciągu pandemii –największe wyzwania dla e-sklepu.

Nagłówki artykułów aż krzyczą o wzrostach sprzedaży w dziedzinach e-commerce, ale mało kto porusza kwestię tego, jak niestety jest urządzić sprawny przebieg realizacji zamówień w ciągu pandemii. Na przykładzie Mirjan24 – internetowego sklepu meblowego, przybliżymy Wam największe wyzwania dla e-sklepu oraz pokażemy, jak marka sobie z nimi zdołała.

Sprzedaż internetowa Trzcińsko Zdrój

W dobie koronawirusa społeczeństwo zostało zmuszone do kolei w bliskim normalnym funkcjonowaniu, co wyklarowało nowe zachowania na placu. Przed zarazą po lekarstwa chodziliśmy często do apteki, i po artykuły spożywcze do najszybszego sklepu. W ciągu pandemii często czynili z tych czynności, na sytuację zakupów przez Internet. Obawa o zabezpieczenie nasze i najszybszych, limity osób w określonych miejscach oraz zamknięcie wielu sklepów, galerii i punktów handlowych umocniło trend zakupów online. Wzrost sprzedaży w Internecie odczuła większość branż. Po cech istniał obecne efekt pewnego przymusu zakupu online, gdyż stacjonarne sklepy są zamknięte a znaczniejszej części czasu wolnego kupujących. Tymczasowe zawieszenie lub częściowe ograniczenie pracy zawodowych sprawiło, że społeczeństwo było dużo czasu, by zadbać o siebie (zakup ubrań, kosmetyków, szkoleń online) lub wykonać remont domu, czy prace porządkowe na podwórku.
Większa sprzedaż – większe wyzwanie logistyczne. Sprzedaż internetowa Trzcińsko Zdrój

torebki

Reklama

Nagłówki artykułów aż krzyczą o wzrostach sprzedaży w dziedzinach e-commerce, ale mało kto porusza kwestię tego, jak niestety jest urządzić sprawny przebieg realizacji zamówień w ciągu pandemii. Na przykładzie Mirjan24 – internetowego sklepu meblowego, przybliżymy Wam największe wyzwania dla e-sklepu oraz pokażemy, jak marka sobie z nimi zdołała. Sprzedaż internetowa Trzcińsko Zdrój

zobacz również Społem wiadomości

W bieżącym czasie każdy sklep zabiega o to, aby utrzymać się na placu oraz zachować miejsca pracy. W korporacji Mirjan24 to zadania pracy dla ponad 400 pracowników. Marka w bliskich działaniach zbiera się na prac mebli tapicerowanych, prowadzeniu 6 sklepów internetowych (Polska, Niemcy, Węgry, Rumunia, Czechy i Słowacja) oraz pośredniczy w dostawach mebli dla klientów z wszelkiej Europy.

W postaci pandemicznej największym wyzwaniem dla firmy Mirjan24 było zachowanie ciągłości dostaw materiałów do odbiorców oraz terminowa realizacja zamówień dla mężczyzn indywidualnych, przy szczególnym zachowaniu bezpieczeństwa oraz ostrożności. Duży niepokój wprowadziło nagłe zamknięcie granic. Utrudnieniami były korki na możliwości Polsko-Niemieckiej oraz informacje od producentów mebli, że potrafią wystąpić opóźnienia w pracy. Sprzedaż internetowa Trzcińsko Zdrój

W ostatniej ogromnej sytuacji dochodzi jeszcze reorganizacja miejsc rzeczy a czasu pracy, by zwiększyć bezpieczeństwo wszystkich gości.

Jak poradzić sobie z sytuacją „nadzwyczajną” ?

Choć sytuacja epidemiologiczna, w takim wymiarze, była znaczenie pierwszy raz i dla każdego istniała więc inna jakość, to marka Mirjan24 czerpała inspirację z wcześniejszych, różnych doświadczeń — na placu ważna istnieje od 27 lat. Ze sprzedaży stacjonarnej wycofała się 8 lat temuż dodatkowo od drugiej chwili, kształtuje się e-commerce, które zawsze się zmienia. Przecież w okresie dużych ograniczeń, istotną rolą okazała się własna flota samochód dostawczych, która uniezależniła firmę od bardzo przeciążonego systemu kurierskiego. A utknięcie kilku samochodów w korkach nie sparaliżowało całej logistyki, bowiem ich flota ma ponad 100 samochodów typu TIR.

Dużym urządzeniem są i stany magazynowe topowych produktów. Magazyny są dane w mało krajach. Dzięki nim, sklepy internetowe obsługujące zagranicznych klientów, nie stanowiły w 100% uzależnione od dostaw z Polski.

Wyzwaniem była jednak reorganizacja miejsc działalności oraz wprowadzenia systemu zmianowego w sukcesu pracowników produkcji oraz magazynów. Podział pracowników na kategorii i włożenie pracy zmianowej umożliwiło zachowanie bezpiecznego odstępu między pracownikami. Zaś w sukcesu dużej miary stanowisk biurowych został wprowadzony system pracy zdalnej. Sprzedaż internetowa Trzcińsko Zdrój

Zobacz również Sprzedaż internetowa w czasie pandemii –największe wyzwania dla e-sklepu.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments