70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Prezenty Barwice

Prezenty Barwice

Co kupić mężczyźnie?

Wiadomo, ilu mężczyzn, tyle istotnych marzeń i preferencji. O ile prezent dla ukochanego sprzedaje się nie tak duży (jednak po latach związku może trudniejszy?), o tyle najistotniejsze problemy budzi pytanie, jakie prezenty dla mężczyzn spodobają się tacie, koledze czy dziadkowi. Oto kilka pomysłów, także dla ukochanych.

Prezenty Świdwin

1. Zabawne

Wśród prezentów dla panów z doświadczeniem humoru znaleźć mogą się personalizowane gadżety, takie jak śmiesznie wykonane spinacze, długopisy czy przyciski do druku z imieniem i zabawnym komplementem wobec posiadacza, zestaw – nadmuchanych – balonów z helem, fartuszek kuchenny, podtrzymywacz do wina w oryginalnym kształcie, imprezowy kapelusz, maszynka do czynienia waty cukrowej, peruka, okładka na książkę z mieszkaniem na flaszkę alkoholu czy kolejka z szynami lub klocki lego (zwłaszcza, jeśli znamy dziecięce upodobania obdarowywanego).

Co kupić mężczyźnie?

Co kupić mężczyźnie?

Dobrym wyborem, bo przyjemnym, wygodnym i określonym w całości od nas, są podkoszulki z nadrukami. Dla kolegi, przyjaciela, męża, ukochanego – możemy wymyślić dowolny napis czy wybrać sam z polecanych. Oczywiście mogą być wówczas dokumenty w modelu: „Jestem najmilszy na świecie” albo „Gdy to czytasz, czemu nie wyjdziemy na kawę?” ( ta nieco dla brata lub kumpla). Dla kogoś, kogo mniej znamy, lub uznajemy za poważniejszą osobę, wybrać możemy krajobraz z stronie, którą ceni, czy obrazek ograniczający się do jego zainteresowanie, jak super samochód, gry komputerowe albo wędkowanie.

Zobacz również pożyczka mikrokasa

2. Do centrum przez żołądek

Niemal jednak doskonałym projektem na dary dla mężczyzn będzie…. jedzenie. Można upiec w zakładzie tort czy ciasto z tytułem „Dla najlepszego…”, uzyskać dobre wino. Niejednego ucieszy też koszyk pełen przysmaków, na przypadek w rodzaju kuchni włoskiej lub skandynawskiej. Zwłaszcza samotnie mieszkający mężczyźni docenią pewnie dbałość o ich żołądki. Nie pozostawiajmy też jednak, że i wśród gości znaleźć można wielu mistrzów kuchni, natomiast w bieżących etapach nie będzie zaskoczeniem prezent, który posłuży im parzyć znakomitą kawę czy niebanalne herbaty. Tu ale potrzeba być delikatnym, nie każdego taki prezent ucieszy!

3. Klasycznie

Nadal są też ponadczasowe klasyczne prezenty dla ludzi, jak kosmetyki do golenia, golarki, swetry, czapki, krawaty także oryginalne dziedziny garderoby. Klasykiem są i książki – gdy nie znasz dobrze gustu pana, któremu sprawiasz taki prezent, jednak możesz zaryzykować leksykon (na dowód zbierający ciekawe wydarzenia wieku czy super wynalazki technicznie). Spodobać mogą się również albumy, choćby ilustrujące najpiękniejsze miejsca świata czy największe ludzkie wyczyny. Ciekawe prezenty dla klientów to także mapy – na model do zawieszenia na granicy, zarówno te ostatnie, kiedy i stylizowane na antyczne. I właśnie: narzędzia (wkrętarka, wiertarka, zestaw śrubokrętów – pod warunkiem, iż nie będzie wtedy potrafiło być odczytane jako złośliwa aluzja – no, chyba, że planujesz ją dokonać!) oraz elektronika. Mężczyźni kochają elektroniczne gadżety – od innego smartfona, przez zegarek mierzący tętno i sprawdzający jakość snu, po lokalizator sposobów i portfela.

Dróg jest również dużo. Prezenty dla klientów to jednak także wszelkie wyposażenie sportowe czy górskie, wygodny fotel, a nawet miękki pled i poduszka, by mogli dobrze odpocząć. Pamiętajmy, że istotne są słowa, których użyjemy, dając coś istotnemu dla nas mężczyźnie.
Więcej informacji
Dużo poradzie znajdziesz na ścianie Co kupić mężczyźnie? na której znajdują się prezenty i gadżety dla klientów.

 

0 0 votes
Daj ocenę

 

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments