70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Pożyczki społecznościowe

Denerwują Cię niskie zyski z oprocentowania lokat bankowych? Interesujesz się różnymi możliwościami inwestowania swoich dodatkowych środków finansowych, które przyniosą Ci znaczne zyski w krótkim czasie? Chciałbyś zainwestować swoje pieniądze w bezpieczny sposób? To wszystko znaleźć możesz już w Zakupy Ratalne!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, którzy chcieliby zainwestować swoje dodatkowe środki finansowe i uzyskać z nich zyski już w ciągu zaledwie kilku miesięcy nawiązaliśmy współpracę z największą w Polsce firmą zajmującą się udzielaniem pożyczek społecznościowych. Razem z jej pracownikami stworzyliśmy dedykowaną w stronę internetową, która umożliwia udzielanie pożyczek społecznościowych.

Pożyczką społecznościową nazywamy pożyczkę udzieloną przez osobę fizyczną za pośrednictwem legalnie działającej instytucji finansowej. Decydując się na wstąpienie do naszego programu partnerskiego pośredniczącego w udzielaniu pożyczek społecznościowych, każdy inwestor zyskuje:

Dostęp do dedykowanej witryny internetowej, za której pośrednictwem może udzielać pożyczek wybranym przez siebie osobom.

Wygląd we wszystkie znane nam informacje dotyczące potencjalnych pożyczkobiorców. Informacjami tymi są między innymi wszystkie dane osobowe potencjalnego pożyczkobiorcy, kwota pożyczki jaka go interesuje, przewidywane oprocentowanie pożyczki, ostateczny termin spłaty, przedmiot zabezpieczenia udzielonej pożyczki.

Całkowicie bezpieczny sposób inwestowania swoich dodatkowych środków finansowych, które tylko w naszej firmie zakupy ratalne zabezpieczony jest przedmiotem zastawu. Każdy z tych przedmiotów jest w nienagannym stanie wizualnym oraz technicznym, a jego wartość rynkowa jest równa bądź większa od kwoty udzielonej pożyczki.

Możliwość zarobienia pieniędzy już po 30 dniach od udzielenia pierwszej pożyczki społecznościowej.

Dowolne dysponowanie środkami finansowymi zgromadzonymi na koncie każdego inwestora na naszej platformie internetowej. Przez dowolne dysponowania środkami finansowymi rozumiemy także ich wypłatę na prywatny rachunek bankowy inwestora bez ponoszenia żadnych dodatkowych opłat oraz ograniczeń.

Prężnie rozwijającego się partnera do którego wnioski o udzielenie pożyczki społecznościowe składają tysiące pożyczkobiorców dziennie.

Dlaczego inwestowanie w pożyczki społecznościowe w Zakupy Ratalne jest całkowicie bezpieczne?

Każda pożyczka społecznościowa, jakiej jesteśmy pośrednikiem, zabezpieczona jest przedmiotem zastawu. Jeżeli pożyczkobiorca zaprzestaje spłacać swoje zobowiązania, jego przedmiot zastawu zostaje sprzedany, a cała kwota przekazana jest inwestorowi, który udzielił mu pożyczki. Wszystkie czynności związane ze sprzedażą przedmiotu zastawu bierze na siebie firma Zakupy Ratalne. Jeżeli nie uda nam się sprzedać przedmiotu zastawu w ciągu 30 dni od wydania postanowienia o jego sprzedaży, przekażemy inwestorowi pieniądze, jakie zainwestował pożyczkę społecznościową, która nie została spłacona.

Kto może zostać inwestorem w naszym programie partnerskim?

Współpracę w udzielaniu pożyczek społecznościowych z naszą firmą nawiązać może każda pełnoletnia osoba, dysponująca dotykowymi środkami finansowymi, które chciałaby na to przeznaczyć.

W jaki sposób można nawiązać współpracę w udzielaniu pożyczek społecznościowych z Zakupy Ratalne? 

Jeżeli jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy oraz udzielaniem pożyczek społecznościowych za pośrednictwem naszej platformy internetowej skontaktuj się z naszym pracownikiem mailowo lub telefonicznie, a przedstawi Ci on dokładne warunki współpracy.

Na czym zarabiają nasi inwestorzy, którzy udzielają pożyczek społecznościowych za pośrednictwem naszej firmy?

Każdy z naszych inwestorów, oprócz wcześniej wspomnianej ewentualnej sprzedaży przedmiotu zastawu, zarabia także na oprocentowaniu udzielanych przez siebie pożyczek, opłatach ponoszonych przez pożyczkobiorców za opóźnianie terminów spłaty oraz opłatach ponoszonych przez pożyczkobiorców za przesuwanie ostatecznego terminu spłaty zobowiązania.

Pożyczki społecznościowe

0 0 votes
Daj ocenę