70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Na raty

Marzy Ci się generalny remont Twojego domu lub mieszkania? Chciałbyś wymienić zużyty oraz stary sprzęt elektroniczny na nowy? A może Twój samochód coraz częściej odmawia Ci posłuszeństwa?

Niezależnie od powodu, z jakiego potrzebujesz większość dodatkowej gotówki, znaleźć ją możesz właśnie w Zakupy Ratalne.

Kliknij i wygeneruj oferty

Skorzystanie z naszej oferty kredytów na raty jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem niż ubieganie się o niego w instytucji bankowej, ponieważ możesz z niego skorzystać nie wstając z ulubionego fotela. Dzięki procedurze online, z naszych kredytów na raty, skorzystać można w dowolnym miejscu, a zaoszczędzony w ten sposób czas można przeznaczyć na spędzenie go z rodziną bądź spełnianie swoich marzeń. Ponadto, nasz kredyt na raty jest lepszym rozwiązaniem niż korzystanie z oferty banku, z powodu szybkiego rozpatrywania wniosku. Ubieganie się o kredyt na raty w banku wiąże się z bardzo długą procedurą, która trwać może nawet kilkanaście tygodni. Ponadto banki, od swoich potencjalnych klientów, wymagają bardzo wielu dokumentów takich jak zaświadczenie od pracodawcy o uzyskiwanych dochodach, zaświadczenia informujące o zajmowanym stanowisku, wyciągi z rachunków bankowych sprzed sześciu miesięcy, a nawet poręczenia finansowe od osób trzecich. W Zakupy Ratalne nie wymagamy tak skomplikowanej dokumentacji od swoich potencjalnych klientów, do wzięcia u nas kredytu na raty zazwyczaj wystarcza tylko dowód osobisty. Kolejną zaletą ubiegania się o nasz kredyt na raty, jest brak konieczności tłumaczenia powodów problemów finansowych przed naszymi pracownikami. Od swoich klientów wymagamy tylko podstawowych informacji niezbędnych do udzielenia kredytu na raty.

Kto może ubiegać się o kredyt na raty w Zakupy Ratalne?

O nasz kredyt na raty ubiegać może się każda pełnoletnia osoba, legitymująca się aktualnym dowodem tożsamości oraz polskim obywatelstwem. Tak samo jak w przypadku chwilówek, tak i udzielając kredytów na raty, nie mamy żadnych ograniczeń wiekowych naszych potencjalnych klientów.

 Ile można pożyczyć decydując się na kredyt na raty w Zakupy Ratalne?

W przypadku kredytu na raty także nie narzucamy żadnych minimalnych oraz maksymalnych kwot. Nasi klienci zaciągają u nas kredyty na raty, w których kwoty sięgają nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Jaki jest okres spłaty zobowiązania wynikającego z wzięcia kredytu na raty w Zakupy Ratalne?

Okres spłaty zobowiązania sięgać może nawet kilku lat. Nasza firma Zakupy Ratalne chce przede wszystkim odzyskać pożyczone pieniądze, dlatego daje wiele możliwości przedłużania tego terminu.

Jak przebiega procedura związana z udzielaniem przez naszą firmę kredytu na raty?

Nasza procedura, także w przypadku kredytu na raty, jest całkowicie zminimalizowana i zajmuje zaledwie cztery kroki:

Krok pierwszy wprowadzenie wniosku.

Już kilka minut po otrzymaniu wniosku nasz pracownik wprowadza go do naszego specjalnego systemu, który zajmuje się wyszukiwaniem najlepszej oferty, dopasowanej do potrzeb oraz oczekiwań konkretnego klienta. W tym kroku nasz przedstawiciel dokonuje także weryfikacji prawidłowości danych podanych we wniosku o udzielaniu kredytu na raty. Jako firma profesjonalna, nie mogliśmy rezygnować z tego rodzaju weryfikacji, ponieważ nie chcemy narażać swojej firmy na duże nieprzyjemności prawne oraz udzielać pożyczek na skradzione dane osobowe.

Krok drugi przedstawienie oferty.

W drugim kroku nasz przedstawiciel przedstawia potencjalnemu klientowi wybraną dla niego ofertę. Podczas tego kroku klient ma możliwość negocjacji warunków umowy takich jak kwota udzielonej pożyczki, jej oprocentowanie, terminy spłaty rat, wysokość rat oraz ostateczny termin spłaty zobowiązania.

Krok trzeci podpisanie dokumentów.

Jeżeli nasza oferta zostanie przez klienta zaakceptowana przedstawiciel Zakupy Ratalne dostarczy mu niezbędne do podpisania dokumenty. W zależności od wybranej przez klienta opcji może zrobić to drogą elektroniczną, wysyłając je na podany przez klienta adres email bądź na osobistym spotkaniu w naszym pracownikiem terenowym. Do każdej naszej umowy dołączamy regulamin świadczenia naszych usług, z którym każdy klient powinien dokładnie się zapoznać.

Krok czwarty dostarczania gotówki.

Pożyczone pieniądze możemy dostarczyć klientowi na dwa sposoby.  Gotówką na osobistym spotkaniu z naszym doradcą terenowy lub natychmiastowym przelewem wykonanym na podany przez klienta rachunek bankowy.

 

0 0 votes
Daj ocenę