70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

domy z Kontenerów Koluszki

domy z Kontenerów Koluszki

Domy z kontenerów – nowy wymiar budownictwa modułowego

Domy z kontenerów – nowy wymiar budownictwa modułowego – Budownictwo modułowe to jeszcze dużo ciekawa gałąź przemysłu. Budownictwo kontenerowe, stanowiące jedynym z sposobów budownictwa modułowego polecane jest dziś do dużego i możliwie taniego budowania obiektów przemysłowych, gastronomicznych, biurowych, a nawet mieszkalnych. Co znacznie, z kontenerów coraz częściej urządza się szkoły, przedszkola, zaplecza sportowe bądź same domki letniskowe. Dzieje się tak dlatego, że budynki z kontenerów znajdują zastosowanie prawie w jakiejkolwiek dziedziny, a przedsiębiorstwa z kontenerów mają z jeszcze popularniejszego popytu. Jeszcze jedną wielką formą zastosowania kontenerów są pawilione handlowe i budynki socjalne.

domy z Kontenerów Koluszki

Budynki z kontenerów – hit czy kit?

Zobacz również Palarnia kawy opinie

Albo toż możliwe, aby wykonać komfortowy, wygodny a do tego estetyczny budynek mieszkalny ze „stałego” kontenera? Oczywiście, że tak, zwłaszcza że nowe budownictwo, cechuje się surowym, zimnym sposobem i łatwymi, wręcz geometrycznymi formami. Zbudowanie wygodnego rodu z kontenerów stanowi nie tylko możliwe, ale również coraz popularniejsze. Taki zakład stanowi nie tylko dużo dostępniejszy w przygotowaniu, w zestawieniu do tradycyjnego budownictwa, ale i oznacza go duża energooszczędność. Wygląda dlatego na to, że rody z kontenerów są hitem idealnie zapisującym się w główne trendy.

domy z Kontenerów Koluszki

Budownictwo modułowe – na czym polega budowa budynku z kontenera?

Do budowy budynków z kontenerów najczęściej wykorzystywane są kontenery morskie. Są one zrealizowane z samonośnej stalowej ramy, zbudowanej z zamkniętych, walcowanych profili. Profile też są odpowiednio zabezpieczone przed korozją poprzez piaskowanie i pokrycie powłoką lakieru antykorozyjnego. Zewnętrzne ściany kontenera, sufit i podłoga zrobione są z organizacji z blachy ocynkowanej, która usztywniana jest wzmocnieniami bocznymi, ponadto wypełnione są one materiałem izolacyjnym, takim jak wełna mineralna lub płyty PUR.
domy z Kontenerów Koluszki

We wyposażeniach domów z kontenerów budowane są laminowane płyty wiórowe lub płyty kartonowo-gipsowe. Elewacje z zmianie kształtuje się na ostatniej tejże wartości gdy w sukcesu tradycyjnego budownictwa.

domy z Kontenerów Koluszki

zobacz również Domy z kontenerów – nowy wymiar budownictwa modułowego

0 0 votes
Daj ocenę

 

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments