70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Dodaj Ogłoszenia

Zakupy Ratalne bez bik na sam dowód osobisty bez wychodzenia z domu

Masz coś do sprzedania wiec umieść ogłoszenie z darmo n portalu kliknij Dodaj ogłoszenie

W każdym roku, wśród naszych klientów, przeprowadzamy ankiety dotyczące ich potrzeb oraz oczekiwań wobec naszej firmy. Jak wynikało z analizy tych ankiet, jedną z podstawowych potrzeb naszych klientów było stworzenie strony internetowej umożliwiającej dodawanie bezpłatnych ogłoszeń online. W Zakupy Ratalne nie przechodzimy obojętnie wobec każdej prośby naszych klientów, dlatego stworzyliśmy dedykowaną platformę internetową służącą do dodawania ogłoszeń online. Cechą wyróżniającą naszą stronę internetową z ogłoszeniami jest fakt, że podczas korzystania z niej nie pobieramy żadnych opłat oraz prowizji, co oznacza, że korzystanie z niej jest całkowicie bezpłatne.

Każda osoba ma możliwość dodawania swoich bezpłatnych ogłoszeń na naszej stronie internetowej w kategoriach nieruchomości, motoryzacja, elektronika, dom i ogród, rolnictwo, moda, sport i hobby, artykuły dla dzieci, ślub i wesele oraz muzyka i edukacja. Ponadto na naszej stronie internetowej znaleźć można bardzo wiele ogłoszeń dotyczących pracy, zarówno od osób oferujących wolny etat w swojej firmie jak również od potencjalnych pracowników oferujących swoje usługi.

Podczas przeglądania ogłoszeń na naszej stronie internetowej znaleźć można wiele ciekawych przedmiotów nadających się na prezenty z dowolnej okazji. Wszystkie są nie tylko w świetnym stanie technicznym, ale także w najkorzystniejszych cenach na rynku.

Korzystanie oraz dodawanie własnych ogłoszeń online za pośrednictwem naszej witryny internetowej jest niezwykle łatwe oraz intuicyjne. Aby szybko i sprawnie dodać swoje ogłoszenie musisz wykonać następujące kroki:

Krok pierwszy formularz rejestracyjny.

Przejdź do zakładki rejestracja i wypełnij w niej wszystkie pola. Należy wpisać w nich swoje podstawowe dane osobowe, wymyślone przez siebie login oraz hasło, a także adres email niezbędny do weryfikacji konta.

Krok drugi potwierdzenie rejestracji.

Po przesłaniu swojego formularza rejestracyjnego zaloguj się na swoje konto email i odnajdź wiadomość od naszego działu technicznego. Znajdziesz w niej link aktywujący Twoje konto, w który należy wejść.

Krok trzeci stworzenia ogłoszenia.

Przejdź do zakładki Dodaj bezpłatne ogłoszenie i wypełnij znajdujące się w niej pola. Zaznacz kategorię umieszczonego przez siebie ogłoszenia, podaj podstawowe dane sprzedawanego przez siebie przedmiotu, cenę jaką chciałbyś za niego uzyskać oraz możliwości dostarczenia go do potencjalnego klienta. Aby uatrakcyjnić swoją ofertę możesz dodać do niej kilka zdjęć sprzedawanego przedmiotu bądź obrazków związanych z treścią ogłoszenia.

Gdy Twoje ogłoszenie zostało dodane pozostaje Ci tylko regularne logowanie się na naszej stronie internetowej oraz odpisywanie na otrzymane odpowiedzi.  Znajdziesz je w swojej skrzynce wiadomości.

 

0 0 vote
Daj ocenę